Používaním stránky autodielyzorvan.sk súhlasíte s používaním súborov cookies ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac informácií vrátane informácií o odstránení a zablokovaní  nájdete tu.   OK

DOPRAVA

Pred dokončením objednávky mate možnosť vybrať druh dopravy a to:
- Kuriérom  
- Osobne

 
Doprava kuriérom  - Kuriér Vám tovar doručí osobne na určenú adresu. O uskutočnenom odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom alebo SMS. Kuriér vozí tovar spravidla v čase medzi 8 - 18 hod.  Odberateľ je  povinný  skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky pri preberani tovaru od kuriera. V prípade zistenia, že zásielka je poškodená, je potrebné nahlásiť poškodenie zásielky najneskôr do 24 hodín od prebratia balíka na tel. Číslo: 0907 264 058. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú akceptované!

Osobný odber - Objednaný tovar je možné prevziať aj osobne v našej kamennej predajni. Možnosť pre osobný odber treba uviesť v objednávke, aby sme Vám tovar vopred pripravili. Pri osobnom odbere neplatíte cenu prepravy.

Cena dopravy:

Kuriér DPD - cena prepravy je stanovená na 3€ pri baliku do 20kg a 5€ pri baliku nad 20kg.

POZOR! V prípade že tovar bude v hodnote viac ako 70€, poplatky za dopravu neplatíte.

Ak si kupujúci bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy neprevezme tovar na mieste určenom kupujúcim a/alebo v časovom rozsahu, ktorý si kuriér s kupujúcim vopred dohodol, vzniká predávajúcemu nárok na uplatnenie náhrady za vzniknutú škodu vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.